Strona główna » Pracownicy Ikano Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Rogoźnie dołączyli do naszej Organizacji Międzyzakładowej.

Pracownicy Ikano Industry Sp. z o.o. z siedzibą w Rogoźnie dołączyli do naszej Organizacji Międzyzakładowej.

Organizacja Międzyzakładowa nr 15-043 OPZZ Konfederacja Pracy rozpoczęła nowy etap swojej działalności, a to za sprawą pracowników Ikano Industry z Rogoźna, którzy w październiku i w listopadzie tego roku dołączyli do naszej organizacji związkowej.

W dniu 17 października dopełnione zostały wszelkie formalności prawne związane z rozszerzeniem zakresu naszego działania, a 24 października poinformowaliśmy władze Spółki Ikano Industry o rozpoczęciu działalności Konfederacji Pracy na terenie firmy. 9 listopada doszło do pierwszego spotkania z Dyrekcją zakładu. Rozpoczęliśmy również szeroko zakrojoną akcję informacyjną wśród pracowników spółki. Pierwsze, docierające do nas sygnały wskazują na bardzo duże zainteresowanie związkiem zawodowym.

Wszystkim Koleżankom i Kolegom z Ikano Industry, którzy już do nas dołączyli serdecznie gratulujemy decyzji, a tym którzy jeszcze się zastanawiają mówimy:

Dołącz do nas, razem możemy więcej, razem jesteśmy silniejsi !

Ze związkowym pozdrowieniem

Zarząd Organizacji Międzyzakładowej nr 15-043 OPZZ Konfederacja Pracy